گروه تولیدی صنعتی روام بد

مجموعه ای عظیم شامل چندین کارگاه تولید اجناس خام فلزی، آبکاری نیکل و کروم، آبکاری گالوانیزه، کارگاه ساخت قطعات ام دی اف، واحد طراحی صنعتی، قسمت مونتاژ و بسته بندی، کنترل کیفیت، انبار و واحد فروش می باشد

مختصری درباره گروه تولیدی مصنوعات فلزی روام بد

طراحی صنعتی

این مجموعه شامل واحد تخصصی طراحی است. خلق محصولاتی شکیل و متفاوت و دور از کلیشه های معمول و همچنین کاربردی بودن اجناس حین استفاده ، از اهداف واحد طراحی صنعتی مجموعه تولیدی روام بُد است.

کیفیت بالای اجناس

دسترسی به حد قابل قبول کیفیت در محصولات بسیار حایز اهمیت است که گروه تولیدی روام بُد با به کارگیری آخرین متدهای مدیریت کیفیت به آن دست یافته است.

کنترل مداوم تولید ، از مراحل ابتدایی ساخت از جمله نظارت بر سلامت مواد اولیه تا ساخت، شکل گیری اجناس و در نهایت بسته بندی از عوامل مهم کیفیت بالای محصولات است.

ظرفیت بالای تولید - متفاوت بودن اجناس

این مجموعه با بهره مندی از نیروهای متخصص در زمینه ی ساخت محصولات مفتولی به ظرفیت تولید چندین هزار قطعه در روز رسیده که با نگاه به ارزش بالای این نوع تولید ، به سبب قرار گرفتن آن در طبقه ی صنایع تولید دستی می توان به منحصر بفرد بودن آن اشاره کرد.

متفاوت بودن محصولات تولیدی روام بُد نتیجه به کارگیری نیروهای مجرب و صاحب سبک است که تلفیق هنرشان با صنعت روز ، عامل زیبایی چشم نواز، استحکام و تفاوت با اجناس هم رده در دیگر برند هاست.

ارسال از اصفهان و تهران

امکان سفارش و ارسال بار به صورت روزانه با نهایت دقت و سرعت از دیگر خدمات ماست که با توجه به حذف هزینه های مازاد باعث سهولت امر تهیه اجناس برای مشتریان عزیز شده است. ارسال مستقیم بار از اصفهان و تهران نیز از دیگر تعهدات این مجموعه می باشد.

کمی درباره اعضای تیم تولید

تاکید بر تخصص و تجربه اولویت اول گروه تولیدی روام بد در انتخاب اعضا است

توضیحات تیم توضیحات تیم توضیحات تیم توضیحات تیم توضیحات تیم توضیحات تیم توضیحات تیم توضیحات تیم توضیحات تیم توضیحات تیم توضیحات تیم توضیحات تیم توضیحات تیم توضیحات تیم توضیحات تیم توضیحات تیم توضیحات تیم توضیحات تیم توضیحات تیم توضیحات تیم توضیحات تیم توضیحات تیم توضیحات تیم توضیحات تیم